Mesoestetic Cosmelan zestaw zabiegowy - maska depigmentująca Cosmelan 1

Mesoestetic Cosmelan zestaw zabiegowy - maska depigmentująca Cosmelan 1

Zestaw zabiegowy Mesoestetic Cosmelan. Zestaw składa się z maski depigmentującej Cosmelan 1, kremu Cosmelan 2, kremu Hydra-vital Factor K i płynu odtłuszczającego. Zestaw depigmentujący Cosmelan jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego przez lekarzy i kosmetyczki z odpowiednim przeszkoleniem. Sprawdź aktualną cenę i zamów telefonicznie: 534 960 579.

Więcej szczegółów

Eco-Fit Mesoestetic Cosmelan zestaw zabiegowy - maska depigmentująca Cosmelan 1 Average rating: 3.3265306122449, based on 49 reviews

Ocena: 3.3/5 (49 głosów  )

Opis zestawu zabiegowego Cosmelan:

Mesoestetic Cosmelan (zestaw) jest wskazany do terapii plam o podłożu hormonalnym – melasma. Zabieg Cosmelan może być wykonywany o każdej porze roku, jest odpowiedni dla każdego fototypu skóry.

Kuracja Cosmelan wykorzystuje substancję hamujące tyrogenazę – enzym kluczowy w procesie produkcji melaniny. Specjalnie dobrany zestaw substancji aktywnych w Cosmelan blokuje działanie tego enzymu i tym samym powstawanie przebarwień.

Kuracja preparatem Cosmelan jest prowadzona dwuetapowo:

  • Etap 1 to intensywna terapia w gabinecie prowadzona za pomocą maski Cosmelan 1. Zadaniem tego etapu jest usunięcie istniejących przebarwień i przygotowanie skóry do dalszej, rozłożonej w czasie terapii.
  • Etap 2 to kuracja podtrzymująca, utrwalająca i poprawiająca efekty zabiegu. Jest wykonywana za pomocą kremu Cosmelan 2. Okres trwania to minimum 3-6 miesięcy.

Czas trwania etapu 2 jest zależny od rodzaju plam, ich nasilenia i ich genezy.  Jeżeli przyczyna powstania przebarwień nie zostanie wyeliminowana kurację podtrzymująca należy prowadzić w sposób ciągły, inaczej przebarwienia powrócą.

 

UWAGA:

Zestaw zabiegowy Mesoestetic Cosmelan jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego przez osoby przeszkolone.

Sprawdzenia ceny jak i zamówienia można dokonać telefonicznie pod numerem tel: 534 960 579.

Zestawy Cosmelanoryginalne i pochodzą z oficjalnej sieci dystrybucji Mesoestetic.

 

Zabieg COSMELAN depigmentujący, wybielający, o działaniu anti-age Mesoestetic.

Zabieg rozpoczyna się od oczyszczania skóry płynem odtłuszczającym wchodzącym z skład zestawu zabiegowego Cosmelan, który głęboko oczyszcza, usuwa, martwe komórki z powierzchni skóry i odtłuszcza skórę. Dzięki temu aktywna maska COSMELAN 1 może działać skuteczniej, a jej składniki działają intensywnie i wnikają głębiej w naskórek.

Po oczyszczeniu skóry płynem odtłuszczającym rozpoczyna się właściwa część zabiegu, czyli nałożenie maski Cosmelan 1.

Maska Cosmelan 1 zawiera skoncentrowane substancje o działaniu depigmentacyjnym. Maska ma kolor musztardowy i stanowi podstawę kuracji Cosmelan®. Głównym celem zabiegu jest eliminacja plam (melasma).

Maska Cosmelan ma działanie bardzo intensywne, czas jaki pozostaje na twarzy określa osoba przeprowadzająca zabieg.

 

Po przeprowadzeniu zabiegu z wykorzystaniem maski Cosmelan 1, rozpoczyna się kuracja kremem Cosmelan 2.

Krem Mesoestetic Cosmelan 2 jest kremem aktywnie podtrzymującym efekt działania zabiegu. Krem zapewnia trwałość terapii depigmentującej Cosmelan Mesoestetic i pozwala na skuteczne usunięcie przebarwień. Krem posiada także właściwości regulujące wydzielanie łoju, a także zamyka pory, co czyni z niego idealne narzędzie w terapii skóry tłustej i mieszanej, zapobiega także hiperpigmentacji. Dzięki zawartości filtrów UV krem Cosmelan 2 chroni skórę przed negatywnymi skutkami promieniowania ultrafioletowego w trakcie trwania terapii wybielającej (po aplikacji kremu).

Krem Cosmelan 2 może być także wykorzystywany jako kuracja anti-age – ma działanie przeciwstarzeniowe i stymulujące.

 

Efekty stosowania terapii depigmentacyjnej, wybielającej, anti-age Mesoestetic Cosmelan

Stan skóry poddanej terapii Cosmelan poprawia się już w tydzień po rozpoczęciu kuracji. W zależności od typu skóry, rodzaju i głębokości przebarwień leczenie przebiega z różną szybkością.

W przypadku fototypu skóry:

  • I, II i III osoby o jasnej karnacji, blondyni i szatyni o jasnych oczach – zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem,
  •  IV i V – osoby o skórze ciemnej – plamy znikają po 8 do 10 dniach.

Terapia utrwalająca i przedłużająca efekt i optymalizująca wyniki jest kontynuowana w domu kremem depigmentującym Cosmelan 2.

Ważnym elementem kuracji Cosmelan jest krem silnie nawilżający i odżywczy o dodatkowych właściwościach ochronnych i regenerujących Mesoestetic Hydra-Vital Factor K. Krem stanowi uzupełnienie kuracji depigmentującej, nadaje skórze gładkość i elastyczność.

 

W skład zestawu Cosmelan Mesoestetic wchodzi:

  • roztwór odtłuszczający 10ml,
  • maska w kremie Cosmelan 1 10g,
  • krem depigmentacyjny Cosmelan 2 30g,
  • krem Hydra-vital Factor K 50ml.

x 6%
Odbierz kupon rabatowy na pierwsze zakupy